Tidligere sentralstyrer

2016-2017
Andreas Brandt, leder
Knut André Sande, 1. nestleder
Ane Brøyn, 2. nestleder
Drenusha Suka, internasjonalt ansvarlig
Caroline Hoff
Simen Eriksen
Stephen Jørstad
Anne Helene Bakke
Charlotte Øhlund Johansen

2015-2016
Nikolai Fjågesund, leder
Camilla Walstad, politisk nestleder
Isabell Pettersen Vikan, organisatorisk nestleder
Rannveig van Iterson, internasjonalt ansvarlig
Kasper Nordeng Larsen
Anette Davidsen
Simen Eriksen
Kamilla Willix//Andreas Brandt
Jon Jarane

2014-2015
Nikolai Fjågesund, leder
Snorre Skjevrak // Linn-Aurora Wengen, politisk nestleder
Elise Øygarden // Benedikte Vivaas Kise, organisatorisk nestleder
Camilla Walstad, internasjonalt ansvarlig
Kasper Nordeng Larsen
Isabell Pettersen Vikan
Aleksander Stokkebø
Mads Andreas Danielsen
Stian Michalsen

2013-2014
Agnes Arnadottir, leder
Nikolai Fjågesund, 1. nestleder
Elise Øygarden, 2. nestleder
Sarah-Stephanie Skjoldevik, internasjonalt ansvarlig
Kasper Nordeng Larsen
Benedikte Vivaas Kise
Anine Andresen
Snorre Skjevrak
Runar Kjellstad Nygård

2012-2013
Ninni Høver, leder
Anders Høgalmen, 1. nestleder
Agnes Arnadottir, 2. nestleder
Sarah-Stephanie Skjoldevik, internasjonalt ansvarlig
Andreas Bjelland Eriksen
Josefine Eilsø Nielsen
Christian Kjekshus
Anine Andresen
Trygve Lehne

2011-2012
Anne Margrethe Lund, leder
Anders Høgalmen, nestleder
Marlene Hakkebo, nestleder og internasjonalt ansvarlig
Silje Bragstad
Anders Bø
Ida Pauline Fredriksen
Erik Dale
Trygve Lehne
Ninni Høver
Øyvind Ottestad
Josefine Eilsø-Nielsen

2010-2011
Anne Margrethe Lund, leder
Ida Pauline Fredriksen, nestleder
Anders Høgalmen, nestleder
Marlene Hakkebo, internasjonalt ansvarlig
Silje Bragstad
Anders Bø
Anders Bergsaker
Peter Walseth
Erik Dale

2009-2010
Erlend Sand, leder
Magnus Mæland, nestleder
Julie Remen, nestleder
Bård Skaar Viken, internasjonalt ansvarlig
Åge Bjørnsen
Ingrid Øyvann
Anne Margrethe Lund
Ingvil Nürnberg
Anne-Kathrine Bergh

2008-2009
Liselotte Lunde, leder
Bård Skaar Viken
Anne Raaum Christensen
Ingvil Louise Nürnberg
Magnus Mæland
Julian Farner-Calvert
Cecilie Brein
Henrik Hernes
Iselin Benedicte Michelsen

2007-2008
Liselotte Lunde, leder
Ingvil Louise Nürnberg
Morten Bjørnson
Julie M. Remen
Jomar Talsnes
Bård S. Viken
Henrik Hernes
Kristoffer Klovning
Ingrid Nergaard

2006-2007
Finn Myrstad, leder
Lars Raaum
Per Øyvind Voie
Ingrid Nergaard
Cecilie Espeland
Liselotte Lunde
Merethe Dotterud Leiren
Claire Anette Whelan
Jomar Talsnes
Sindre Martinsen
Johannes Meyer Myklestad
Morten Bjørnson

2005-2006
Finn Myrstad, leder
Thomas Aa. Rasmussen
Per Øyvind Voie
Marte Grindaker
Lars Raaum
Tonje Sommerset
Siri Holland
Morten Bjørnson
Preben Dymbe
Astrid Bergmål
Bjarne Dæhli

2004-2005
Ingrid Langerud, leder
Thomas Aa. Rasmussen
Siri Holland
Bjarne Dæhli
Marte Grindaker
Finn Myrstad
Per Øyvind Voie
Astrid Bergmål
Alexander Kristiansen
Christer Gulbrandsen

2003-2004
Ingrid Langerud, leder
Frode Fjeldavli
Christer Gulbrandsen
Marianne Bårdsgjerde
Marianne Torp
Siri Holland
Kai Knutsen
Erlend Sand
Sofie Oraug
Bjarne Dæhli
Thomas Aa. Rasmussen

2002-2003
Ingrid Langerud, leder
Frode Fjeldavli
Marianne Torp
Pernille Bjerkomp
Aleksander Nordahl
Frode Bostadløkken
Eivind Nikolaysen
Kai Knutsen
Lene Solberg
Christer Gulbrandsen

2001-2002
Hallstein Braaten Bjercke, leder
Sindre Fossum Beyer
Anette Trettebergstuen
Adelheid Huuse
Ingrid Langerud
Alf Amund Gulsvik
Anita Øy
Lars Martin Mediaas
Pernille Bjerkomp
Aleksander Nordahl
Mohammed Ahssain
Anders Jagland
Solfrid Kolle

2000-2001
Hallstein Braaten Bjercke, leder
Simen Markussen
Ingvild Stub
Anne Louise Aartun Bye
Anette Trettebergstuen
Ingrid Langerud
Kai Knutsen
Adelheid Huuse
Jostein Langerud
Thomas Olstad
Alf Amund Gulsvik
Linda Iren Karlsen
Tor Hasse Paulsen

1999-2000
Kjetil Køber, leder
Heidi Arnesen Austlid
Linda Karlsen
Simen Markussen
Ingvild Stub
Anne Louise Aartun
Heidi Nygjelten
Marianne Torp
Christian Sørensen
Hallstein Bjercke
Kristoffer Lyngvi
Jostein Langerud
Tor Hasse Paulsen

1998-1999
Kjetil Køber, leder
Astrid Bjerke
Terje Grytten
Astrid Arnslett
Ingvild Stub
Heidi Nygjelten
Linda Karlsen
Cecilie Grønntun
Anne Louise Aartun
Christian Sørensen
Simen Markussen
Hallstein Bjercke
Henning Helgeland
Kristoffer Lyngvi

1997-1998
Gry Devold, leder
Kjetil Køber
Terje Grytten
Astrid Bjerke
Astrid Arnslett
Ingvild Stub
Hanne Kristine Beck Skogan
Arnt Ove Engelien
Henning Helgeland
Tarjei Mortensen
Christian Sørensen

1996-1997
Gry Devold, leder
Petter Nicholaisen
Stine Svarva
Marianne Bauger
Astrid Arnslett
Astrid Bjerke
Pål Bjørnstad
Terje Grytten
Håvard Simensen
Kjetil Køber Dag
Ottosen Kristian Hvilen

1995-1996
Anders Hornslien, leder
Nina Fjeldheim
Stine Svarva
Vebjørn Dysvik
Jørgen Wahlberg
Gry Devold
Øyvind Petterson
Karen Skjånes
Stein Hernes
Håvard Simensen
Marianne Bauger
Lene Trude Solheim
Espen Arnesen

1994-1995
Anders Hornslien, leder
Nina Fjeldheim
Kristin Bergersen
Vebjørn Dysvik
Gisle Salem
Torbjørn Giæver Eriksen
Gry Devold
Øyvind Petterson
Anette A Dey
Jørgen Wahlberg

1993-1994
Anders Hornslien, leder
Stein Hernes
Nina Fjeldheim
Vebjørn Dysvik
Kristin Bergersen
Kristina Johansen
Jon Mikal Kvistad
Stein B
Lene Syvertsen
Pål Kvistad Roland
Julie Brodtkorb

1992-1993
Tor Eigil Hodne, leder
Øyvind Vada
Tore Myhre
Anders Fagernes
Elena Bråten
Kjell Morten Aune
Gro Hasselknippe
Karen Anne Kjendlie
Jørgen André Nilsen
Karl Magnus Thornes

1991-1992
Tore Myhre, leder
Kerstin Løken
Karen Anne Kjendlie
Nina Græger
Gro Hasselknippe

1989-1991
Andreas Gaarder/Johan Vibe, leder
Tor Eigil Hodne
Kjell Morten Aune
Britt Sørlie
Paul Harald Løken
Toril Langlete
Jarl W Alnæs

1988-1989
Johan Vibe, leder
Andreas Gaarder
David Barton
Espen Barth Eide
Hedvig Montgomery
Jørgen Andre Nilsen
Britt Sørlie
Toril Langlete

1987-1988
Iver B Neumann/Hedvig Montgomery, leder
Espen Barth Eide
Hanne Maaren
Johan Vibe
Britt Sørlie
Kerstin Holst
Per Olaf Kalsheim
Toril Langlete

1986-1987
Carl Petter Salicath, leder
Chris Navelsaker
Espen Barth Eide
Hanne Maaren
Iver B Neumann

1985-1986
Astrid Aarland, leder

1984-1985
Knut Langeland, leder
Chris Navelsaker
Dag Ståle Jensen
Helene Thon
Lars Olaf Selnes
Lene Warrer
Jan Wilhelm Gryte
Kari Hovig
Katja Nordgaard
Lars Erik Nordgaard
Nil Ihlen Ramm
Siri Sletner

1983-1984
Knut Langeland, leder

1981-1983
Trine Strømman, leder

1980-1981
Morten Øien, leder

1979-1980
Lars Henrik Knutrud, leder

1977-1979
Hans Carl Tveit, leder

1975-1977
Hans Jørgen Gjertsen, leder

1973-1975
Øystein Josefsen, leder
Gunnar L. Myhr

1972-1973
Halvor Stenstavold, leder

Interimstyret for Europabevegelsens Ungdom
Gunnar L. Myhr, leder
Torill Sjaastad
Hans Chr. Erlandsen
Oddvar Hansen
Odd Langaas
Bjørn Holm

Generalsekretærer
Ingeborg Helene Vasrud Bastiansen 2018 –
Isabell Pettersen Vikan 2017
Christian Kjekshus 2015 -2016
Simone Brassien 2014-2015
Espen Berg-Larsen 2012-2014
Bård Skaar Viken 2010-2012
Stein Arthur Ramstad 2008-2010
Lars Raaum 2006-2008
Thomas Aasberg Rasmussen 2004-2006
Sindre Fossum Beyer 2002-2003
Simen Markussen 2001-2002
Terje Grytten 1998-2001
Stine Svarva 1996-1998
Kristin Bergersen 1994-1996
Bjarne Zachariassen 1992-1994